Афганистан. Без права на забвение

Афганистан. Без права на забвение

Афганистан. Без права на забвение

Художники Витебщины

Художники Витебщины

Художники Витебщины

Агульная сярэдняя адукацыя

Вучылішча кадэцкае Полацкае, ДУА. Полацкі раён, г. Полацк
Гімназія Браслаўская, ДУА. Браслаўскі раён, г. Браслаў
Гімназія Верхнядзвінская, ДУА. Верхнядзвінскі раён, г. Верхнядзвінск
Гімназія дзяржаўная № 1 імя Францыска Скарыны, УА. Полацкі раён, г. Полацк
Гімназія дзяржаўная № 2, УА. Полацкі раён, г. Полацк
Гімназія Лепельская імя І. М. Ерашова, ДУА. Лепельскі раён, г. Лепель
Гімназія Пастаўская г, ДУА. г. Паставы, Пастаўскі раён
Гімназія Чашніцкая № 1, ДУА. Чашніцкі раён, г. Чашнікі
Гімназія № 1, ДУА. Аршанскі раён, г. Орша
Гімназія № 1, ДУА. Полацкі раён, г. Наваполацк
Гімназія № 2, ДУА. Аршанскі раён, г. Орша
Гімназія № 2, ДУА. Полацкі раён, г. Наваполацк
Гімназія-інтэрнат Шумілінская, ДУА. Шумілінскі раён, в. Лескавічы
Дзіцячы сад-базавая школа Аболецкая, ДУА. Талачынскі раён, в. Абольцы
Дзіцячы сад-базавая школа Бярозкаўская, ДУА. Докшыцкі раён, аг. Бярозкі
Дзіцячы сад-базавая школа Усвіжбукская, ДУА. Талачынскі раён, п. Усвіж-Бук
Дзіцячы сад-пачатковая школа Прудніцкая, ДУА. Докшыцкі раён, аг. Пруднікі
Дзіцячы сад-сярэдняя школа Азярэцкая. Глыбоцкі раён, аг. Азярцы
Дзіцячы сад-сярэдняя школа Барздоўская, ДУА. Аршанскі раён
Дзіцячы сад-сярэдняя школа Велікасельская, ДУА. Шаркаўшчынскі раён, аг. Вялікае Сяло
Дзіцячы сад-сярэдняя школа Германавіцкая, ДУА. Шаркаўшчынскі раён, аг. Германавічы
Дзіцячы сад-сярэдняя школа Какоўчынская, ДУА. Сенненскі раён
Дзіцячы сад-сярэдняя школа Карабоўская імя Р. І. Мацеюна, ДУА. Глыбоцкі раён, аг. Карабы-2
Дзіцячы сад-сярэдняя школа Клясціцкая імя У. А. Хамчаноўскага, ДУА. Расонскі раён, аг. Клясціцы
Дзіцячы сад-сярэдняя школа Краснапольская, ДУА. Расонскі раён, аг. Краснаполле
Дзіцячы сад-сярэдняя школа Машканская імя А. К. Гараўца, ДУА. Сенненскі раён, аг. Машканы
Дзіцячы сад-сярэдняя школа Новапагосцкая, ДУА. Мёрскі раён, в. Новы Пагост
Дзіцячы сад-сярэдняя школа Празароцкая імя І. Ц. Буйніцкага, ДУА. Глыбоцкі раён, аг. Празарокі
Дзіцячы сад-сярэдняя школа Тумілавіцкая, ДУА. Докшыцкі раён, в. Тумілавічы
Дзіцячы сад-сярэдняя школа Удзелаўская, ДУА. Глыбоцкі раён, аг. Удзела
Дзіцячы сад-сярэдняя школа Яноўская, ДУА. Сенненскі раён
Дзіцячы сад-сярэдняя школа № 10, ДУА. Аршанскі раён, г. Орша
Дзіцячы яслі-сад пачатковая школа Каменская, ДУА. Лепельскі раён, аг. Камень
Дзіцячы яслі-сад-базавая школа Высачанская , ДУА. Лёзненскі раён, в. Высачаны
Дзіцячы яслі-сад-базавая школа Дварнасельская, ДУА. Мёрскі раён, в. Дворнае Сяло
Дзіцячы яслі-сад-базавая школа Завуццеўская, ДУА. Мёрскі раён, в. Завуцце
Дзіцячы яслі-сад-базавая школа Туркоўская, ДУА. Мёрскі раён, аг. Туркова
Дзіцячы яслі-сад-базавая школа Узменская, ДУА. Мёрскі раён, в. Узмёны
Дзіцячы яслі-сад-сярэдняя школа Павяцкая, ДУА. Мёрскі раён, в. Павяцце
Дзіцячы яслі-сад-сярэдняя школа Чапукаўская, ДУА. Мёрскі раён, аг. Чапукі
Ліцэй дзяржаўны, ДУА. Полацкі раён, г. Наваполацк
Школа базавая Барсукоўская, ДУА. Докшыцкі раён, аг. Барсукі
Школа базавая Башнеўская, ДУА. Шумілінскі раён, аг. Башні
Школа базавая Валкалацкая, ДУА. Докшыцкі раён, аг. Валкалата
Школа сярэдняя імя П. М. Машэрава, ДУА. Расонскі раён, г. п. Расоны
Школа сярэдняя Арэхаўская імя Ю. В. Смірнова, ДУА. Аршанскі раён
Школа сярэдняя Бабінічская, ДУА. Аршанскі раён
Школа сярэдняя Бароўская, ДУА. Лепельскі раён, в. Бароўка
Школа сярэдняя Бачэйкаўская, ДУА. Бешанковіцкі раён, аг. Бачэйкава
Школа сярэдняя Бычыхінская, ДУА. Гарадоцкі раён, аг. Бычыха
Школа сярэдняя Бягомльская, ДУА. Докшыцкі раён, г. п. Бягомль
Школа сярэдняя Глінская, ДУА. Докшыцкі раён, в. Гліннае
Школа сярэдняя Дабрамысленская, ДУА. Лёзненскі раён, аг. Дабрамыслі
Школа сярэдняя Дзісненская, ДУА. Мёрскі раён, г. Дзісна
Школа сярэдняя Езярышчанская, ДУА. Гарадоцкі раён, г. п. Езярышча
Школа сярэдняя Кіраўская, ДУА. Віцебскі раён, аг. Кіраўская
Школа сярэдняя Коханаўская імя І. П. Кожара, ДУА. Талачынскі раён, аг. Коханава
Школа сярэдняя Крулеўшчынская, ДУА. Докшыцкі раён, аг. Крулеўшчына
Школа сярэдняя Лужкоўская, ДУА. Шаркаўшчынскі раён, аг. Лужкі
Школа сярэдняя Ноўкінская, ДУА. Віцебскі раён, аг. Ноўка
Школа сярэдняя Обальская імя Героя Савецкага Саюза З. М. Партновай, ДУА. Шумілінскі раён, г. п. Обаль
Школа сярэдняя Падсвільская, ДУА. Глыбоцкі раён, г. п. Падсвілле
Школа сярэдняя Параф’янаўская, ДУА. Докшыцкі раён, аг. Параф’янава
Школа сярэдняя Порплішчанская, ДУА. Докшыцкі раён, аг. Порплішча
Школа сярэдняя Сітцаўская, ДУА. Докшыцкі раён, аг. Сітцы
Школа сярэдняя Славенская імя П. А. Галецкага, ДУА. Талачынскі раён, в. Ламіншчына
Школа сярэдняя Суйкаўская, ДУА. Віцебскі раён, в. Суйкава
Школа сярэдняя Ульская, ДУА. Бешанковіцкі раён, г. п. Ула
Школа сярэдняя Язненская, ДУА. Мёрскі раён, аг. Язна
Школа сярэдняя Янавіцкая, ДУА. Віцебскі раён, г. п. Янавічы
Школа сярэдняя № 1 імя Героя Савецкага Саюза П. А. Акуцыёнка, ДУА. Шумілінскі раён, г. п. Шуміліна
Школа сярэдняя № 1 імя З. І. Азгура, ДУА Сенненскі раён, г. Сянно.
Школа сярэдняя № 1 імя П. В. Сухога, ДУА. Глыбоцкі раён, г. Глыбокае
Школа сярэдняя № 1, ДУА. Бешанковіцкі раён, г. п. Бешанковічы
Школа сярэдняя № 1, ДУА. Гарадоцкі раён, г. Гарадок
Школа сярэдняя № 1, ДУА. Докшыцкі раён, г. Докшыцы
Школа сярэдняя № 1, ДУА. Дубровенскі раён, г. Дуброўна
Школа сярэдняя № 1, ДУА. Лёзненскі раён, г. п. Лёзна
Школа сярэдняя № 1, ДУА. Лепельскі раён, г. Лепель
Школа сярэдняя № 1, ДУА. Пастаўскі раён, г. Паставы
Школа сярэдняя № 1, ДУА. Полацкі раён, г. Наваполацк
Школа сярэдняя № 1, ДУА. Талачынскі раён, г. Талачын
Школа сярэдняя № 1, ДУА. Чашніцкі раён, г. Новалукомль
Школа сярэдняя № 1, ДУА. Чашніцкі раён, г. Чашнікі
Школа сярэдняя № 11, ДУА. Аршанскі раён, г. Орша
Школа сярэдняя № 11, ДУА. Полацкі раён, г. Наваполацк
Школа сярэдняя № 12, ДУА. Аршанскі раён, г. Орша
Школа сярэдняя № 12, ДУА. Полацкі раён, г. Наваполацк
Школа сярэдняя № 13, ДУА. Аршанскі раён, г. Орша
Школа сярэдняя № 14, ДУА. Аршанскі раён, г. Орша
Школа сярэдняя № 14, ДУА. Полацкі раён, г. Наваполацк
Школа сярэдняя № 15, ДУА. Полацкі раён, г. п. Баравуха
Школа сярэдняя № 16, ДУА. Аршанскі раён, г. Орша
Школа сярэдняя № 2 імя А. І. Дубасарскага, ДУА. Шумілінскі раён, г. п. Шуміліна
Школа сярэдняя № 2, ДУА Сенненскі раён, г. Сянно.
Школа сярэдняя № 2, ДУА. Аршанскі раён, г. Орша
Школа сярэдняя № 2, ДУА. Верхнядзвінскі раён, г. Верхнядзвінск
Школа сярэдняя № 2, ДУА. Глыбоцкі раён, г. Глыбокае
Школа сярэдняя № 2, ДУА. Докшыцкі раён, г. Докшыцы
Школа сярэдняя № 2, ДУА. Дубровенскі раён, г. Дуброўна
Школа сярэдняя № 2, ДУА. Мёрскі раён, г. Мёры
Школа сярэдняя № 2, ДУА. Пастаўскі раён, г. Паставы
Школа сярэдняя № 2, ДУА. Талачынскі раён, г. Талачын
Школа сярэдняя № 2, ДУА. Чашніцкі раён, г. Новалукомль
Школа сярэдняя № 20, ДУА. Аршанскі раён, г. Орша
Школа сярэдняя № 22, ДУА. Аршанскі раён, г. п. Балбасава
Школа сярэдняя № 3 імя Героя Савецкага Саюза Ягора Андрэевіча Томкі, ДУА. Мёрскі раён, г. Мёры
Школа сярэдняя № 3, ДУА. Аршанскі раён, г. Орша
Школа сярэдняя № 3, ДУА. Глыбоцкі раён, г. Глыбокае
Школа сярэдняя № 3, ДУА. Лепельскі раён, г. Лепель
Школа сярэдняя № 3, ДУА. Пастаўскі раён, г. Паставы
Школа сярэдняя № 3, ДУА. Полацкі раён, г. Наваполацк
Школа сярэдняя № 3, ДУА. Талачынскі раён, г. Талачын
Школа сярэдняя № 4, ДУА. Пастаўскі раён, г. Паставы
Школа сярэдняя № 4, ДУА. Полацкі раён, г. Наваполацк
Школа сярэдняя № 5, ДУА. Полацкі раён, г. Наваполацк
Школа сярэдняя № 7, ДУА. Аршанскі раён, г. Орша
Школа сярэдняя № 8, ДУА. Аршанскі раён, г. Орша
Школа сярэдняя № 8, ДУА. Полацкі раён, г. Наваполацк
Школа сярэдняя № 9, ДУА. Аршанскі раён, г. Орша
Яслі-сад-сярэдняя школа Крапівенская, ДУА. Аршанскі раён