Афганистан. Без права на забвение

Афганистан. Без права на забвение

Афганистан. Без права на забвение

Художники Витебщины

Художники Витебщины

Художники Витебщины

Агульная сярэдняя адукацыя

Вучылішча кадэцкае Полацкае, ДУА. Полацкі раён, г. Полацк
Гімназія Браслаўская, ДУА. Браслаўскі раён, г. Браслаў
Гімназія Верхнядзвінская, ДУА. Верхнядзвінскі раён, г. Верхнядзвінск
Гімназія дзяржаўная № 1 імя Францыска Скарыны, УА. Полацкі раён, г. Полацк
Гімназія дзяржаўная № 2, УА. Полацкі раён, г. Полацк
Гімназія Лепельская імя І. М. Ерашова, ДУА. Лепельскі раён, г. Лепель
Гімназія Пастаўская г, ДУА. г. Паставы, Пастаўскі раён
Гімназія № 1, ДУА. Аршанскі раён, г. Орша
Гімназія № 1, ДУА. Полацкі раён, г. Наваполацк
Гімназія № 2, ДУА. Аршанскі раён, г. Орша
Гімназія № 2, ДУА. Полацкі раён, г. Наваполацк
Дзіцячы сад-базавая школа Бярозкаўская, ДУА. Докшыцкі раён, аг. Бярозкі
Дзіцячы сад-сярэдняя школа Барздоўская, ДУА. Аршанскі раён
Дзіцячы сад-сярэдняя школа Какоўчынская, ДУА. Сенненскі раён
Дзіцячы сад-сярэдняя школа Машканская імя А. К. Гараўца, ДУА. Сенненскі раён, аг. Машканы
Дзіцячы сад-сярэдняя школа Яноўская, ДУА. Сенненскі раён
Дзіцячы сад-сярэдняя школа № 10, ДУА. Аршанскі раён, г. Орша
Дзіцячы сад-школа пачатковая Прудніцкая, ДУА. Докшыцкі раён, аг. Пруднікі
Дзіцячы сад–сярэдняя школа імя І. Ц. Буйніцкага Празароцкая, ДУА. Глыбоцкі раён, аг. Празарокі
Дзіцячы сад–сярэдняя школа імя Р. І. Мацеюна Карабоўская, ДУА. Глыбоцкі раён, аг. Карабы-2
Дзіцячы сад–сярэдняя школа Азярэцкая. Глыбоцкі раён, аг. Азярцы
Дзіцячы сад–сярэдняя школа Тумілавіцкая, ДУА. Докшыцкі раён, в. Тумілавічы
Дзіцячы сад–сярэдняя школа Удзелаўская, ДУА. Глыбоцкі раён, аг. Удзела
Дзіцячы яслі-сад пачатковая школа Каменская, ДУА. Лепельскі раён, аг. Камень
Ліцэй дзяржаўны, ДУА. Полацкі раён, г. Наваполацк
Школа базавая Барсукоўская, ДУА. Докшыцкі раён, аг. Барсукі
Школа базавая Валкалацкая, ДУА. Докшыцкі раён, аг. Валкалата
Школа сярэдняя Арэхаўская імя Ю. В. Смірнова, ДУА. Аршанскі раён
Школа сярэдняя Бабінічская, ДУА. Аршанскі раён
Школа сярэдняя Бароўская, ДУА. Лепельскі раён, в. Бароўка
Школа сярэдняя Бачэйкаўская, ДУА. Бешанковіцкі раён, аг. Бачэйкава
Школа сярэдняя Бягомльская, ДУА. Докшыцкі раён, г. п. Бягомль
Школа сярэдняя Глінская, ДУА. Докшыцкі раён, в. Гліннае
Школа сярэдняя Кіраўская, ДУА. Віцебскі раён, аг. Кіраўская
Школа сярэдняя Крулеўшчынская, ДУА. Докшыцкі раён, аг. Крулеўшчына
Школа сярэдняя Ноўкінская, ДУА. Віцебскі раён, аг. Ноўка
Школа сярэдняя Падсвільская, ДУА. Глыбоцкі раён, г. п. Падсвілле
Школа сярэдняя Параф’янаўская, ДУА. Докшыцкі раён, аг. Параф’янава
Школа сярэдняя Порплішчанская, ДУА. Докшыцкі раён, аг. Порплішча
Школа сярэдняя Сітцаўская, ДУА. Докшыцкі раён, аг. Сітцы
Школа сярэдняя Суйкаўская, ДУА. Віцебскі раён, в. Суйкава
Школа сярэдняя Ульская, ДУА. Бешанковіцкі раён, г. п. Ула
Школа сярэдняя Янавіцкая, ДУА. Віцебскі раён, г. п. Янавічы
Школа сярэдняя № 1 імя З. І. Азгура, ДУА Сенненскі раён, г. Сянно.
Школа сярэдняя № 1 імя П. В. Сухога, ДУА. Глыбоцкі раён, г. Глыбокае
Школа сярэдняя № 1, ДУА. Бешанковіцкі раён, г. п. Бешанковічы
Школа сярэдняя № 1, ДУА. Докшыцкі раён, г. Докшыцы
Школа сярэдняя № 1, ДУА. Дубровенскі раён, г. Дуброўна
Школа сярэдняя № 1, ДУА. Лепельскі раён, г. Лепель
Школа сярэдняя № 1, ДУА. Пастаўскі раён, г. Паставы
Школа сярэдняя № 1, ДУА. Полацкі раён, г. Наваполацк
Школа сярэдняя № 11, ДУА. Аршанскі раён, г. Орша
Школа сярэдняя № 11, ДУА. Полацкі раён, г. Наваполацк
Школа сярэдняя № 12, ДУА. Аршанскі раён, г. Орша
Школа сярэдняя № 12, ДУА. Полацкі раён, г. Наваполацк
Школа сярэдняя № 13, ДУА. Аршанскі раён, г. Орша
Школа сярэдняя № 14, ДУА. Аршанскі раён, г. Орша
Школа сярэдняя № 14, ДУА. Полацкі раён, г. Наваполацк
Школа сярэдняя № 15, ДУА. Полацкі раён, г. п. Баравуха
Школа сярэдняя № 16, ДУА. Аршанскі раён, г. Орша
Школа сярэдняя № 2, ДУА Сенненскі раён, г. Сянно.
Школа сярэдняя № 2, ДУА. Аршанскі раён, г. Орша
Школа сярэдняя № 2, ДУА. Верхнядзвінскі раён, г. Верхнядзвінск
Школа сярэдняя № 2, ДУА. Глыбоцкі раён, г. Глыбокае
Школа сярэдняя № 2, ДУА. Докшыцкі раён, г. Докшыцы
Школа сярэдняя № 2, ДУА. Дубровенскі раён, г. Дуброўна
Школа сярэдняя № 2, ДУА. Пастаўскі раён, г. Паставы
Школа сярэдняя № 20, ДУА. Аршанскі раён, г. Орша
Школа сярэдняя № 22, ДУА. Аршанскі раён, г. п. Балбасава
Школа сярэдняя № 3, ДУА. Аршанскі раён, г. Орша
Школа сярэдняя № 3, ДУА. Глыбоцкі раён, г. Глыбокае
Школа сярэдняя № 3, ДУА. Лепельскі раён, г. Лепель
Школа сярэдняя № 3, ДУА. Пастаўскі раён, г. Паставы
Школа сярэдняя № 3, ДУА. Полацкі раён, г. Наваполацк
Школа сярэдняя № 4, ДУА. Пастаўскі раён, г. Паставы
Школа сярэдняя № 4, ДУА. Полацкі раён, г. Наваполацк
Школа сярэдняя № 5, ДУА. Полацкі раён, г. Наваполацк
Школа сярэдняя № 7, ДУА. Аршанскі раён, г. Орша
Школа сярэдняя № 8, ДУА. Аршанскі раён, г. Орша
Школа сярэдняя № 8, ДУА. Полацкі раён, г. Наваполацк
Школа сярэдняя № 9, ДУА. Аршанскі раён, г. Орша
Яслі-сад-сярэдняя школа Крапівенская, ДУА. Аршанскі раён